מגזין רוטמן

כתבות

הפרוייקט שחיכיתם לו במרכז רחובות פרוייקט לב העיר של חב‘ רוטמן

בימים אלה מתחילה חברת הבנייה המובילה ברחובות – א.רוטמן, בבניית פרוייקט אורבני ייחודי במרכז רחובות, פרוייקט לב העיר ברחוב בנימין. זאת בנוסף ל-100 יח"ד שהיא בונה בשכונת רחובות המד'ע ופרוייקט חדש שבנייתו החלה בעיר רעננה. סה"כ בונה החברה כ-170 יח"ד . יעקב רוטמן מנכ"ל החברה: "נמשיך להוביל את תנופת הבנייה ברחובות ובמקביל נתרחב גם לאזורים נוספים"

יום בחייו של יזם מבצע, עם מהנדס רועי רוטמן

לרועי רוטמן, 39, יש יסודות עמוקים בענף הבנייה. הוא בנו של היזם יעקב רוטמן ונכדו של אברהם רוטמן ז"ל, מהיזמים הוותיקים של ענף הבנייה. "מאז שאני זוכר את עצמי, ענף הבנייה היה נוכח בבית", הוא משתף. "תמיד הרגשתי אותו היטב – בין אם בסיפורים, בסיורים באתרי בנייה עם אבי, בעבודות קיץ בחופשות ביה"ס ואפילו בעבודה מועדפת לאחר הצבא".

חברת א. רוטמן החלה בעבודות להקמת הפרוייקט הכי יפה במרכז רחובות

בשבוע שעבר פונה המבנה הישן ברחוב בנימין 6 ובמקומו תבנה חברת א.רוטמן, פרוייקט אורבני ייחודי פרוייקט "לב העיר". זאת בנוסף ל-100 יח"ד שהיא מסיימת לבנות בשכונת רחובות המדע ופרוייקט חדש שהיא בונה בעיר רעננה. סה"כ בונה החברה כיום כ-170 יח"ד . יעקב רוטמן מנכ"ל החברה: "נמשיך להוביל את תנופת הבנייה ברחובות ובקרוב נתחיל בבניית פרוייקטים יוקרתיים נוספים במרכז ובצפון רחובות".

רוטמן בנווה זמר- פרוייקט המגורים המבוקש ברעננה

בניית הפרוייקט החדש של חברת א. רוטמן בעיצומה וכבר למעלה מ50% מהדירות, נמכרו. המוניטין הרב של החברה, הדירות המרווחות והתכנון הייחודי, מושכים לקוחות מכל גווני האוכלוסייה באזור. מהחברה מדווחים כי נותרו דירות אחרונות החל מ2,480,000ש"ח. יעקב רוטמן מנכ"ל החברה מבטיח כי הפרויקט יהיה אחד האיכותיים והיפים שבשכונת זמר.

 

אתם חייבים להכיר את הפנטהאוזים הכי יפים בנווה זמר

בניית הפרויקט החדש של חברת א.רוטמן בנווה זמר נמצאת לקראת סיום. בחודשים הקרובים יהנו 20 משפחות שרכשו דירה בפרויקט, כמיטב המסורת של חברת רוטמן.

הכל נשאר במשפחה

חברת אברהם רוטמן ושות' בע"מ מהווה מזה כשישה עשורים מרכיב משמעותי בבנין הארץ. היכרות עם חברה משפחתית מובילה אשר שמה הולך לפניה.

 

פרויקט העתקת עץ הפיקוס הגדול ביותר בעיר רחובות

פרויקט העתקת עץ הפיקוס הגדול ביותר בעיר רחובות וקליטתו במיקומו החדש בחצר אחוזת מרגו בוצע בהתאם לקריטריונים המחמירים ביותר שקבעו פקיד היערות ועיריית רחובות ע"י חברת א. רוטמן ושות' בע"מ, אשר מבצעת את פרויקט הבנייה במקום – ROTMAN TOWER, ושימור אחוזת מרגו.

הבניין הזוכה בתחרות הבניין היפה 2020- בית מגורים ברחוב חיים הררי 3

 

 

תחרות "הבניין הכי יפה בעיר" –  רחובות לשנת 2021

נגישות